VÕTA ÜHENDUST

Sisesta turvakood:

Hermanni Maja “majakarp” on valmis. Soojasõlm käivitati eelmise nädala alguses ja nüüd juba soojas majakarbis toimub kipsseinte metallkarkassi paigaldus – kerkivad korterite kergvaheseinad. Kui kipsplaadid paigaldatud, on 1-4 toaliste korterite ja äripindade kõik seinad püstitatud. Paralleelselt on alustatud ka siseviimistlustöödega - käivad maalritööd ning lähiajal alustatakse plaatimistöödega.

Maja välisilmele annavad hetkel tooni presendiga kaetud tellingud. Algust on tehtud välisseintele soojustusmaterjali paigaldusega, sellele järgnevad teised maja fassaadi valmimisega seonduvad tööd. Tellingute eemaldamise järel tuleb nähtavale valmis fassaad, mida ilmestavad maast laeni ulatuvad aknad, suured rõdud ja klinkertellistest fassaadilahendus, mis tagavad maja hea väljanägemise ja pika kasutusea.

Hetkeseisuga on kõikide korruste betoonpõrandad valatud. Kõige värskema betoonkatte said esimese korruse äripindade ja majaaluse monoliitbetoonist parkimiskorruse põrandad.

Maja 38 korterist ja äripinnast on müüdud juba 23. Veel on võimalus valida Hermanni Maja uute kodude seast, kiirematele on valik suurem.

Hermanni Maja kõik korterid on müüdud!
Jäta meile oma andmed ja oled esimene, kes kuuleb meie uutest projektidest!

Mariin Kull
Müügikonsultant
mariin@perton.ee
(+372) 56 110 070

Vaata ka meie teisi projekte

Ei leidnud pakutavate korterite hulgast sobivat?

Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi

Privacy Policy