VÕTA ÜHENDUST

Sisesta turvakood:

Jahedate sügisilmade lähenedes on Hermanni Majas võimalik peagi juba soojas majakarbis ehitustöödega jätkata.

Paigaldatud on 4. korruse raudbetoonist seinad ja lae õõnespaneelid ning alustatud on 5. korruse ehitustöödega, mis lõppevad katusepaneelide paigaldusele järgneva sarikapeoga septembri keskpaigas - siis on “majakarp” valmis.

Kuigi maja kandekonstruktsioonid ehk raudbetoonist seinaelementide ja laepaneelide paigaldus on lõpetamisel, jätkuvad ehitustööd siseseinte ehitusega. Teisel korrusel on siseseinad valmis ja paigaldatakse põrandaalused kommunikatsioonid paigaldatud – tänu neile jõuab maja valmimisel tuppa soojusenergia, sest paika läheb vesipõrandakütte torustik. Vesipõrandaküte annab võimaluse paigaldada kõrged, maast laeni aknad, sest tubadesse ei ole tarvis radiaatoreid.

Paldiski maantee põgusate teetööde käigus liideti Hermanni Maja linna soojus-ja veetrassidega.

Projektimeeskonnale esitab väljakutse maja arhitektuurse lahenduse komplekssus - näiteks pistavad ehitajad rinda enam kui 15 fassaaditüübi lahendamisega. Majale projekteeritud klikertellistest fassaadilahendus pikendab selle kasutusiga ja hooldusvälpa, mis mõjub soodsalt tulevaste elanike rahakotile läbi madalamate hoodluskulude.

Pooled projekti korteritest on müüdud, pooled alles – kiirematel võimalus valida saadaval olevate korterite seast!

Privacy Policy