VÕTA ÜHENDUST

Sisesta turvakood:

Esimese korruse tasandile, mille konstruktsioonitööd on lõpetamisel, tuleb kuus Paldiski maanteele avanevat äripinda ja panipaigad. Samal tasandil on ka kaheksa parkimiskohta, mis jäävad hoovi, majaosa alla.

Juulis armeeritakse ja valatakse 1. korruse vahelae kandetalad. Esimese korruse vahelae õõnespaneelide paigaldus toimub kahes etapis juuli esimeses pooles, et luua valmidus teise korruse konstruktsioonide ehitamiseks. 2. korruse monteeritavate seinaelementide paigaldus toimub alates juuli keskpaigast.

Paigaldatavad betoonist seina- ja laekonstruktsioonid aitavad tagada hea heli- ja soojuspidavuse ning maja pika kasutusea. 

Parkimiskorrusel on tehtud põrandaalused torutööd ja toimub põranda killustikaluse ehitus. Juuli keskel põrand betoneeritakse. Täielikult suletud parkimiskorrusel on ka panipaigad ja maja elanikele avaneb sealt mugav ligipääs kõigile korrustele liftiga. See võimaldab parkimiskorruselt ka lapsevankri, ostukottide või reisikohvriga mugavalt kasvõi viienda korruse koduukseni jõuda.

Privacy Policy